Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Супер-умови на встановлення імплантатів Bauer's

Акція! Імплантація "під ключ" - 8900 грн за все! Фіксована вартість за повний комплекс робіт.

Пропозиція дійсна до 31.12.2021
надійних імплантів зубів для будь-якої клінічної ситуації
7
тисяч
пацієнтів вже довірили своє здоров'я нашій клініці
40
хвилин
займає установка імпланта у наших фахівців
98%
приживлюваності
статистика лікування наших пацієнтів
3
системи
Що входить:
● Первинна консультація та планування.
● Встановлення імплантату.
● Встановлення абатменту (з'єднувальної частини між імплантатом та коронкою).
● Встановлення цирконієвої коронки.
● Супутні маніпуляції (анестезія, шви, контрольні огляди тощо).

Жодних прихованих платежів! Усе, що потрібно від Вас – 3D-знімок* та рішучість змінити якість своєї посмішки та життя. Про інше потурбуємось ми!
Як оплачувати:
● 50% оплати вноситься на першому етапі, ще 50% сплачуйте через кілька місяців, при встановленні коронки.
● За потреби Ви завжди можете оформити розстрочку прямо в клініці у наших адміністраторів.

Проведіть це літо з увагою до свого здоров'я! Пропозиція дійсна до 31.08.2021

* Якщо Ви не маєте 3D-знімка чи шукаєте, де зробити – запитайте наших адміністраторів, вони радо підкажуть адреси центрів діагностики та допоможуть спланувати подальшу консультацію.
Bauer's (Бауерс) – сучасна система імплантатів, що виробляються на українському заводі ABM Technology за запатентованою технологією, з суворим контролем якості. Спільні розробки зі спеціалістами Швейцарії та Естонії дали змогу забезпечити високу якість за європейськими стандартами, а розміщення виробництва в Україні – суттєво знизити ціну для наших пацієнтів.

Гіпоалергенний титан, зведені до мінімуму ризики реакцій організму, а також швидка приживлюваність дозволяють забезпечити надійне відновлення відсутніх зубів.

Які імпланти ставимо?

Кому показано встановлення імплантатів?
Усім, в кого відсутні один, декілька, чи навіть всі постійні зуби. Імплантація – найсучасніший метод відновлення втрачених зубів, тож якщо ви обираєте між встановленням мосту / протезу чи імплантатом – однозначно обирайте останнє.
Чи бувають протипоказання до імплантації?
Протипоказання до імплантації можуть бути відносними (коли можна встановлювати, але є підвищені ризики), і абсолютними (не можна встановлювати).
Відносними протипоказаннями є:

● Стоматологічні захворювання (карієс, пародонтит, інші запальні процеси) або несприятливі умови для проведення (викривлення зубного ряду, патологічне стирання, замалий об'єм кістки чи близькість до гайморових пазух). Все це успішно лікується та вирішується нашими стоматологами.

● Паління, а також недостатня гігієна ротової порожнини – суттєво впливають на ризики відторгнення імплантатів. За цим потрібно особливо слідкувати.

● Вагітність та період лактації (тимчасове протипоказання).

● Алергії на знеболювальні препарати.
Абсолютні протипоказання:

● Серцево-судинні захворювання, захворювання крові та кровотворної системи.

● Захворювання ЦНС (центральної нервової системи).

● Онкологічні захворювання на стадії хіміотерапії та після неї (близько 1 року).

● Хронічні захворювання (туберкульоз, цукровий діабет тощо).

● Патології імунної системи.

● Надмірне вживання алкоголю, наркотичних речовин.
Завжди раді відповісти на Ваші питання
Ми змінюємо Ваше життя на краще!
Як довго все відбувається? Коли я буду з зубом (зубами)?
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Для максимально правильного підбору розмірів конструкції та планування операції необхідна попередня консультація лікаря-імплантолога. Він проведе повний огляд, вивчить знімки, детально дізнається про стан вашого здоров'я, переконається, чи немає протипоказань чи підвищених ризиків. Майбутня конструкція віртуально планується за допомогою 3D моделі ваших зубів, а тому радимо на консультації мати 3D знімок (за потреби – наші адміністратори радо підкажуть, де можна його зробити).
ПІДГОТОВКА
Після консультації лікар пояснить етапи, які необхідно пройти до імплантації. Перед оперативним втручанням вкрай важливо забрати усі можливі джерела інфекції: зубний камінь, карієс, запалення ясен тощо. Таке попереднє лікування полегшить подальший хід імплантації та суттєво знизить ризики запалення, пришвидшить заживлення. Якщо ж все гаразд – буде призначено дату операції.
ВСТАНОВЛЕННЯ ІМПЛАНТАТУ
Безпосередньо операція, де під місцевою анестезією лікар зробить розріз та встановить імплантати у місця відсутніх зубів. Залежно від кількості імплантатів, триває така операція від 30 хвилин і схожа на видалення зуба, тільки навпаки. У цей же день Ви зможете повернутися до звичних справ, окрім фізичних навантажень та перебування за кермом.
ІНТЕГРАЦІЯ (ПРИЖИВЛЕННЯ)
Проміжний етап, де протягом 3-6 місяців встановлені імпланти приживаються та укріплюються в кістці. За цей час ми з вами кілька разів проведемо контрольний огляд та знімки, аби слідкувати за процесом інтеграції. У цей період над імплантом ще не буде свого постійного зуба, але за потреби ми встановимо для Вас тимчасову конструкцію, яка імітуватиме зуб.
ПРОТЕЗУВАННЯ
Після приживлення імплантати можна навантажувати, тобто приєднувати на них коронку. Ми працюємо з професійними зуботехнічними лабораторіями, які виготовлять коронку так, що її неможливо буде відрізнити від "рідних" зубів. За допомогою спеціального перехідника (абатмента) ми поєднаємо імплантат та коронку, і Ви отримаєте повністю відновлений втрачений зуб.
Він проведе повний огляд, вивчить знімки, детально дізнається про стан вашого здоров'я, переконається, чи немає протипоказань чи підвищених ризиків. Майбутня конструкція віртуально планується за допомогою 3D моделі ваших зубів, а тому радимо на консультації мати 3D знімок (за потреби – наші адміністратори радо підкажуть, де можна його зробити).
Для максимально правильного підбору розмірів конструкції та планування операції необхідна попередня консультація лікаря-імплантолога.
Однозначно – так!
Після завершення всіх етапів імплантації Ви будете насолоджуватися можливістю відкрито посміхатися, не соромитися під час розмови, дозволите собі продукти, які раніше не могли вживати через втрачені зуби. Ваше життя стане комфортнішим, повнішим та більш здоровим.
Одразу після імплантації
ми будемо рекомендувати обмежити фізичні навантаження, перельоти, високі температури (сауна, баня, гаряча їжа та напої), паління та алкоголь на період близько 2 тижнів. Також за потреби лікар призначить медикаменти (антибіотики, знеболювальні) та пояснить, як доглядати за порожниною рота.
Після встановлення коронки
обмежень у звичному способі життя не буде (окрім паління – це різко знижує термін служби конструкції). За правильного догляду, регулярної якісної гігієни та оглядів раз на півроку, – встановлені імплантати прослужать Вам 10, 15, а то й більше років! Потурбуйтесь про власну посмішку просто зараз!

Чи зміниться моє життя після імплантації? Які рекомендації?

Запишіться на консультацію зараз
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Як нас знайти?
Наші контакти
+38 (067) 465-99-97
+38 (044) 465-99-97
м. Київ, Мінський проспект, 4
Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

ТОВ "ЗубОК"
ЄДРПОУ: 41272625
р/р: UA353807750000026003056128255
ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 380775
Ліцензія (реєстрацийне досьє)
від 14.12.2017 №09/1412-М


Made on
Tilda