Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Протезування

Наша природна зубощелепна система – одне з найбільш надійних утворень в людському організмі. Зубна емаль – найміцніша тканина, жувальні мʼязи – мають силу близько 400 кг. Наші зуби витримують високі навантаження та мають слугувати багато років.
Фахівців з досвідом від 4-х до 25 років
5 років повертаємо посмішкам красу і здоров'я
Пацієнтів рекомендують нашу клініку після лікування
11
5
3
97%
3 роки гарантії на всі види послуг
Що це таке?
Втім, навіть зубощелепна система часом зазнає руйнувань. Карієс, відколи, травми та навіть втрати зубів призводять до того, що зубний ряд доводиться відновлювати штучними конструкціями. Для таких потреб в стоматології наразі існує окрема галузь та спеціалізація – ортопедія (протезування).

Протезування – це комплекс стоматологічних послуг, призначений для відновлення зруйнованих або втрачених зубів з допомогою штучних конструкцій (протезів та мікропротезів). Сучасні технології дають змогу відновити як один зуб, так і декілька, та навіть весь ряд щелепи. За виглядом конструкції не відрізняються від інших зубів та виглядають абсолютно природно, як свої зуби.
Коли буде потрібно вдатися до протезування?
Сильного руйнування зуба від карієсу
Відновлення та захисту зуба після лікування каналів
Відколів або травм коронкової частини зуба
Відновлення будь-якої кількості відсутніх зубів
Незадовільної форми та кольору зубів
Непряма реставрація (вона ж – протезування) стане чудовим рішенням для відновлення зубів у випадках:
Інших естетичних потреб (проміжки між зубами, щілини)
Стертості зубів та відновлення висоти прикусу
Ортопедичні конструкції відновлюють Ваш звичний зубний ряд, повертають можливість спокійно жувати, обирати улюблені продукти, посміхатися, а оточення навіть не помітить, що у Вас протез.
Чи є протипоказання?
Перед протезуванням обовʼязково проконсультуйтесь з лікарем-стоматологом стосовно можливих обмежень до процедури. Залежно від індивідуального стану вашого організму, протезування може бути відтерміновано на певний час, або навіть протипоказано.

На що варто звернути увагу:

  • Алергія. Протезування передбачає використання анестетиків, а також встановлення штучної конструкції з металів, пластмас, акрилу та інших матеріалів. Якщо Ви схильні до алергії, варто обережно підбирати складові для процесу лікування.
  • Незадовільний стан ротової порожнини. Погана гігієна, не проліковані джерела запалень, карієс, пульпіт – створюють ризики інфікування протягом протезування.
  • Порушення прикусу. Гіпертонус жувальних м'язів, неправильний прикус, бруксизм тощо, що надалі може викликати перевантаження протезів і сколи.
  • Загальні захворювання. Серцево-судинні, ендокринні, онкологічні та інші загальні захворювання можуть вплинути на хід та результат лікування.
  • Змінені стани. Стан алкогольного, наркотичного спʼяніння, сплутаної свідомості, розладу психіки тощо – унеможливлює якісне проведення лікування.

У будь-якому разі тільки на консультації, після детального огляду та проведення додаткових обстежень, фахівці Зуб'ОК порекомендують індивідуальний план відновлення з найкращим результатом саме для Вашого організму, враховуючи усі показання та протипоказання до лікування.

Пропонуємо такі варіанти конструкцій:

КОРОНКИ

Основними інструментами для відновлення зубів сьогодні є коронки з металокераміки і діоксиду цирконію. Це один із самих практичних і естетичних способів протезування.

ВІНІРИ, ВКЛАДКИ

Це тонкі керамічні пластинки, що кріпляться до передньої частини зубів з мінімальним обточенням зуба. Закривають лише видиму зону посмішки.

МОСТИ

Це протези зубів, які допомагають відновити 1-2 втрачені зуби. В такій конструкції крайні коронки виконують роль опор, а середні 1-2 – закривають проміжок відсутніх зубів та відновлюють повноту зубного ряду.

НЕЗНІМНІ ПРОТЕЗИ

Це вид відновлення зубів, при якому штучна конструкція встановлюється в ротову порожнину на спеціальному медичному цементі, який з'єднує протез із зубом.

ЗНІМНІ ПРОТЕЗИ

Це конструкції, які можуть частково або повністю відновити весь зубний ряд щелепи. Такі протези кріпляться до опорних зубів (якщо є), або до піднебіння, якщо опорних зубів вже зовсім немає.
Запишіться на консультацію зараз
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Види протезування
Залежно від потреб, клінічної ситуації та побажань, протезування може відрізнятись за типом конструкції, матеріалами, типом фіксації.

Спеціалісти нашої клініки пропонують розмаїття варіантів протезування:

За типом фіксації:
  • Знімні протези – для самостійного встановлення і зняття в домашніх умовах
  • Незнімні протези – встановлюють в кабінеті лікаря, самостійно зняти неможливо

За видом конструкції:
  • Коронки, напівкоронки, вініри
  • «Мости»
  • Бюгельні протези
  • Частково знімні протези
  • Повні знімні протези

За матеріалами:

  • Металокерамічні
  • Керамічні
  • Цирконієві
  • Нейлонові
  • Пластмасові тощо

За термінами експлуатації
  • Постійні конструкції
  • Тимчасові конструкції

Завітайте до нас на консультацію і ми допоможемо обрати найкращий тип конструкції саме для Вас!
Як проходить протезування?
Для відновлення зубів за допомогою протезних конструкцій потрібно пройти такі етапи:

1. Діагностика та консультація лікаря-ортопеда. На цьому етапі збираються усі дані стосовно Вашого стану здоров'я, проводиться огляд та 3D-діагностика, підбирається тип та розмір конструкції, складається та обговорюється індивідуальний план лікування

2. Терапевтичне лікування. Якщо під час діагностики виявлені будь-які відхилення у здоров'ї ротової порожнини – усе бажано пролікувати до проведення протезування, аби прибрати ризики запалення, інфікування та ускладнень. Професійна гігієна, лікування карієсів, запалень ясен тощо – обов'язковий етап підготовки.

3. Підготовка під протезування. На цьому прийомі лікар проводить підготовчі роботи (обточує або зачищає зуби), знімає відбитки щелеп для передачі замовлення в лабораторію, уточнює з вами побажання до кольору, форми чи інших особливостей конструкції.

4. Протезування. Після отримання готової конструкції з лабораторії Ви приходите на примірку та встановлення роботи. Перевіряємо, чи все пасує, за потреби коригуємо, і надаємо рекомендації з користування. Все! Ваші зуби знов як свої!

Всі види протезів виготовляються суворо індивідуально, для відтворення анатомії, кольору та положення у зубному ряду.

По завершенню всіх етапів наші лікарі-стоматологи обов'язково будуть рекомендувати проходити регулярні профілактичні огляди (1 раз на пів року) та професійну гігієну ротової порожнини. За цих умов встановлена конструкція слугуватиме найдовше.
Як виготовляються протези?
Виготовленням штучних конструкцій для зубів займаються спеціальні зуботехнічні лабораторії. Вони можуть бути як при клініці, так і окремими технічними центрами.

Зубні техніки – спеціалісти, які відповідають за коректне виготовлення протезів. Саме вони створюють конструкції, котрі ідеально «сядуть» в порожнині рота, будуть пасувати кольору Ваших зубів, міцно і надійно виконуватимуть свої функції.

Процес виготовлення займає певний період часу, залежно від типу обраної конструкції. В середньому це 7-14 днів для базових конструкцій, для великих чи ускладнених робіт може бути трохи довше.
Кращі світові технології в Зуб'ОК
"Для нас важливо створити максимально комфортні та безпечні умови лікування для наших пацієнтів".
Технології та оснащення
Сканер Cerec AC Connect Omnicam
Cerec Omnicam – це система для отримання цифрових відбитків зубних рядів, вона відтворює кольорову 3D-модель Ваших зубів та дозволяє одразу підібрати точний відтінок для майбутньої конструкції.
Mіограф (Teethan)
Прицільний рентген
Digital Smile Design
Технологія дозволяє пацієнтові побачити свою майбутню посмішку ще до початку роботи.
Mіограф (Teethan)
За допомогою міографа лікар об'єктивно оцінює стан м'язів, щоб скласти точний план лікування і запобігти виникненню ускладнень.
Прицільний рентген
Використовуємо рентген, щоб побачити стан конкретного зуба і повторно переконатися в якості протезування.
Digital Smile Design
Сj Optik
Сj Optik
Найпопулярніший мікроскоп серед кращих стоматологів світу.
Лікування під седацією
Система відбілювання Beyond Polus
Фотопротокол
Завдяки фотопротоколу пацієнт бачить своє перетворення, а лікар складає більш точний план лікування.
Лікування під седацією
Безпечне лікування під дією заспокійливого газу без болю та негативних емоцій.
Система відбілювання Beyond Polus
Відбілювання, яке зберігає емаль і проходить за 1 сеанс - вдвічі швидше будь-якої іншої системи.
Фотопротокол
Німецька оптика
Німецька оптика
40 кратне збільшення і яскраве денне світло світлодіодів - один з кращих дентальних мікроскопів.
Тож як усе відбувається?
  • Лікар у клініці знімає відбиток щелеп за допомогою спеціального матеріалу або цифрового сканера і передає його в лабораторію з супровідною інформацією про тип протеза, колір, анатомічні особливості тощо.
  • На період виготовлення Вам може бути встановлена тимчасова конструкція, аби зубний ряд повноцінно виглядав та функціонував.
  • Виготовлення кожного типу протеза має свою методику і протокол, яких лабораторія має чітко дотримуватись. Ми в Зуб'ОК обираємо тільки надійних і перевірених партнерів, яким довіряємо.
  • Готова конструкція передається з лабораторії до клініки. Спочатку проводимо примірку, аби перевірити, чи все добре пасує. Інколи може знадобитись докорекція в лабораторії, однак якщо все гаразд, конструкція фіксується на постійній основі (незнімні протези) або ж видається Вам з детальними рекомендаціями до користування (знімні протези).
А що далі? Які гарантії та термін служби?
Після встановлення протеза чи мікропротеза варто дотримуватися декількох простих правил, аби конструкції слугували якнайдовше:

  • Професійна гігієна у стоматолога раз на пів року (у т.ч. огляд конструкції).
  • Домашня гігієна з урахуванням рекомендацій лікаря: чищення зубів двічі на день, йоржик або зубна нитка, ополіскувач, іригатор тощо. Бажано не використовувати абразивні чи відбілювальні пасти, які можуть вплинути на естетику протеза. У всьому іншому – доглядайте за протезами, як і за власними зубами.
  • Для профілактики сколів бажано не кусати/жувати надто тверду їжу з підвищеним навантаженням на зуби (не кусати та не гризти горіхи, сухарі, грильяж, чипси тощо).
  • Профілактичний огляд у лікаря-ортопеда 1-2 рази на рік – для оцінки стану конструкції.

За дотримання всіх умов Ваші протези слугуватимуть 7-10, а то і 15 років.
Довіртеся спеціалістам клініки Зуб'ОК та подаруйте собі блискучу усмішку на довгі роки!

Завжди раді відповісти на Ваші питання
Ми змінюємо Ваше життя на краще!
ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ
ОРТОДОНТІЯ
КОРОНКИ
ПАРОДОНТОЛОГІЯ
РЕСТАВРАЦІЯ
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Послуги
Вам можуть бути цікаві інші послуги
Як нас знайти?
Наші контакти
+38 (067) 465-99-97
+38 (044) 465-99-97
м. Київ, Мінський проспект, 4
Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

ТОВ "ЗубОК"
ЄДРПОУ: 41272625
р/р: UA353807750000026003056128255
ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 380775
Ліцензія (реєстрацийне досьє)
від 14.12.2017 №09/1412-М


Made on
Tilda