Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Незнімні протези

Сучасне відновлення штучними конструкціями має забезпечувати комфорт та надійність: конструкція не повинна випадати, зміщуватися чи вискакувати під час спілкування, вживання їжі тощо. Запобігти таким незручним моментам допомагає встановлення незнімних протезів.
Що це таке?
Незнімне протезування – це вид відновлення зубів, при якому штучна конструкція встановлюється в ротову порожнину таким чином, що зняти її самостійно неможливо. Фіксація проводиться на спеціальному медичному цементі, який сильно та герметично з'єднує протез з вашим зубом, унеможливлюючи випадіння чи зміщення.
Коли можна обрати незнімне протезування?
Незнімні протези стануть відмінним рішенням для відновлення:

  • Сильно зруйнованого зуба від карієсу
  • Після лікування кореневих каналів
  • Відколів коронкової частини зуба
  • Незадовільної форми та кольору зубів
  • Інших естетичних потреб (проміжки між зубами, щілини)
  • Стертості зубів та відновлення висоти прикусу тощо

Незнімні конструкції здатні відновити 1-2 втрачених зуби. Якщо їх більше – лікар зможе порекомендувати умовно-знімний частковий протез або протезування на імплантатах.

Незнімні протези відновлюють Ваш звичний зубний ряд, повертають можливість спокійно жувати, обирати улюблені продукти, посміхатися, а оточення навіть не помітить, що у Вас протез.
      Чи є протипоказання?
      Перед протезуванням обовʼязково проконсультуйтесь з лікарем-стоматологом стосовно можливих обмежень до процедури. Залежно від індивідуального стану Вашого організму, протезування може бути відтерміновано на певний час, або навіть протипоказано.

      На що варто звернути увагу:

      • Алергія. Протезування передбачає використання анестетиків, металів, пластмас, відбиткових мас та інших матеріалів. Якщо Ви схильні до алергії, варто обережно підбирати складові для процесу лікування.
      • Незадовільний стан ротової порожнини. Погана гігієна, не проліковані джерела запалень, карієс, пульпіт – створюють ризики інфікування протягом протезування.
      • Порушення прикусу. Гіпертонус жувальних м'язів, неправильний прикус, бруксизм тощо, що надалі може викликати перевантаження протезів і сколи.
      • Загальні захворювання. Серцево-судинні, ендокринні, онкологічні та інші загальні захворювання можуть вплинути на хід та результат лікування.
      • Змінені стани. Стан алкогольного, наркотичного спʼяніння, сплутаної свідомості, розладу психіки тощо – унеможливлює якісне проведення лікування.

      У будь-якому разі тільки на консультації, після детального огляду та проведення додаткових обстежень, фахівці Зуб'ОК порекомендують індивідуальний план відновлення з найкращим результатом саме для Вашого організму, враховуючи усі показання та протипоказання до лікування.
      Види незнімних протезів
      Залежно від потреб, клінічної ситуації та побажань, в нашій клініці доступні такі варіанти незнімних протезів:

      За видом конструкції:
      • Коронки, напівкоронки, вініри. Одиничні «ковпачки», що накривають власний зуб.
      • «Мостовидні» протези. Конструкція з кількох з'єднаних коронок, що допомагає відновити 1-2 відсутні зуби.
      • Протезування на імплантатах. Незнімне протезування для випадків, коли опорою є не власний, а штучний корінь зуба.
      За матеріалами:
      • Металокерамічні.
      • Керамічні.
      • Цирконієві.
      Переваги незнімного протезування
      Якщо Ви обираєте між знімним та незнімним протезуванням, мікропротезами, реставраціями чи імплантатами, радимо звернути увагу на переваги незнімного протезування:

      • Надійна фіксація. Не випадають, не зміщуються та не завдають незручностей.
      • Захист власного зуба. Незнімний протез спирається на корінь власного зуба і водночас повністю його накриває і захищає, запобігає проникненню інфекцій чи руйнуванню.
      • Зручність у використанні. Анатомічно найкраще «вбудовуються» в зубний ряд, відчуваються як свої зуби, а не як стороння конструкція.
      • Естетика. Лаконічно відтворюють природну анатомію та непомітні для оточення.
      Як проводиться незнімне протезування?
      Для відновлення зубів за допомогою незнімних протезних конструкцій потрібно пройти такі етапи:

      1. Діагностика та консультація лікаря-ортопеда. На цьому етапі збираються усі дані стосовно Вашого стану здоров'я, проводиться огляд та 3D-діагностика, підбирається тип та розмір конструкції, складається та обговорюється індивідуальний план лікування.

      2. Терапевтичне лікування. Якщо під час діагностики виявлені будь-які відхилення у здоров'ї ротової порожнини – усе бажано пролікувати до проведення протезування, аби прибрати ризики запалення, інфікування та ускладнень. Професійна гігієна, лікування карієсів, запалень ясен тощо – обов'язковий етап підготовки.

      3. Підготовка під протезування. На цьому прийомі лікар проводить підготовчі роботи, обточує зуби, знімає відбитки щелеп для передачі замовлення в лабораторію, уточнює з Вами побажання до кольору, форми чи інших особливостей конструкції.

      4. Протезування.
      Після отримання готової конструкції з лабораторії Ви приходите на примірку та встановлення роботи. Перевіряємо, чи все пасує, за потреби коригуємо, і фіксуємо на постійний цемент. Все! Ваші зуби знов як свої!

      Всі види незнімних протезів виготовляються суворо індивідуально, для відтворення правильної анатомії, кольору та положення у зубному ряду.

      По завершенню всіх етапів наші лікарі-стоматологи обов'язково будуть рекомендувати проходити регулярні профілактичні огляди (1 раз на пів року) та професійну гігієну ротової порожнини. За цих умов встановлена конструкція слугуватиме найдовше.
      Як виготовляються незнімні протези?
      Процес виготовлення займає в середньому 7-14 днів для коронок та мостів, якщо ж це протези на імплантатах – може бути трохи довше.

      Тож як усе відбувається?

      • Лікар у клініці знімає відбиток щелеп за допомогою спеціального матеріалу або цифрового сканера і передає його в лабораторію з супровідною інформацією про тип незнімного протеза, колір, анатомічні особливості тощо.
      • На період виготовлення Вам може бути встановлена тимчасова конструкція, аби зубний ряд повноцінно виглядав та функціонував.
      • Виготовлення незнімних протезів має свою методику і протокол, яких лабораторія має чітко дотримуватись. Ми в Зуб'ОК обираємо тільки надійних і перевірених партнерів, яким довіряємо.
      • Готова конструкція передається з лабораторії до клініки. Спочатку проводимо примірку, аби перевірити, чи все добре пасує. Інколи може знадобитись докорекція в лабораторії, однак якщо все гаразд, конструкція фіксується на постійній основі.
      А що далі? Які гарантії та термін служби?
      Після встановлення незнімних протезів варто дотримуватися декількох простих правил, аби конструкції слугували якнайдовше:

      • професійна гігієна у стоматолога раз на пів року (у т.ч. огляд конструкції);
      • домашня гігієна з урахуванням рекомендацій лікаря: чищення зубів двічі на день, йоржик або зубна нитка, ополіскувач, іригатор тощо. Бажано не використовувати абразивні чи відбілювальні пасти, які можуть вплинути на естетику коронок. У всьому іншому – доглядайте за протезами, як і за власними зубами;
      • для профілактики сколів бажано не кусати/жувати надто тверду їжу з підвищеним навантаженням на зуби (не кусати та не гризти горіхи, сухарі, грильяж, чипси тощо);
      • профілактичний огляд у лікаря-ортопеда 1-2 рази на рік – для оцінки стану конструкції.

      За дотримання цих умов Ваші протези слугуватимуть 7-10, а то і 15 років.
      Довіртеся спеціалістам клініки Зуб'ОК та подаруйте собі блискучу усмішку на довгі роки!

      Запишіться на консультацію зараз
      Заповніть форму
      Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
      Консультація ортодонта
      250.00 грн
      Діагностика та план лікування (відбитки, моделі, фотографії)
      Брекет-система на одну щелепу вiд
      9 500.00 грн
      ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ
      2 500.00 грн
      Наші фахівці
      Відгуки пацієнтів
      Завжди раді відповісти на Ваші питання
      Ми змінюємо Ваше життя на краще!
      Як нас знайти?
      Наші контакти
      +38 (067) 465-99-97
      +38 (044) 465-99-97
      м. Київ, Мінський проспект, 4
      Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

      ТОВ "ЗубОК"
      ЄДРПОУ: 41272625
      р/р: UA353807750000026003056128255
      ПАТ КБ "Приватбанк"
      МФО 380775
      Ліцензія (реєстрацийне досьє)
      від 14.12.2017 №09/1412-М


      Made on
      Tilda