Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Сканер Cerec AC Connect Omnicam

Якщо Ви коли-небудь робили коронки чи протези, то певно знаєте, як зазвичай роблять відбитки щелеп для виготовлення конструкції. Пластична маса для зліпка може бути не надто комфортною у роті, а з ложками для щелепи треба інколи перетерпіти неприємні рефлекси.

Такі особливості протезування супроводжували стоматологічну практику протягом багатьох років. Сьогодні ж, завдяки новим дослідженням та цифровим технологіям, стоматологи мають змогу просканувати зубні ряди за допомогою маленьких зручних фотокамер.

Ми в Зуб'ОК слідуємо за прогресом, тож пропонуємо робити зліпки та подальше протезування швидко, зручно і якісно – за допомогою цифрового протоколу та сучасного сканера Cerec AC Connect Omnicam.
Що це таке?
Cerec Omnicam – це система для отримання цифрових відбитків зубних рядів для подальшої передачі в зуботехнічну лабораторію. За допомогою компактної внутрішньоротової камери можна отримати повне реалістичне зображення обох щелеп – без порошків, відбиткових мас та ложок.
Система відтворює кольорову 3D-модель Ваших зубів та дозволяє одразу підібрати точний відтінок для майбутньої конструкції.
Коли застосовують такий сканер?
Використання цифрового сканера Cerec Omnicam стане у пригоді в будь-який момент, коли потрібно створити відбитки щелеп. Він допоможе:
 • Перед протезуванням або при підготовці до ортодонтичного лікування
 • При створенні діагностичних моделей зубів
 • Для отримання максимально реалістичного та точного зображення зубних рядів
 • При замовленні коронок, вінірів та протезів CAD/CAM за цифровим протоколом
 • Для коректної передачі даних в лабораторію
 • Для точного визначення кольору майбутньої конструкції
 • Для скорочення часу лікування
 • При неможливості коректно зняти відбитки зубних рядів традиційним способом
Чи є протипоказання?
Протипоказань до застосування сканера немає. Процес отримання знімків проводиться внутрішньоротовою фотокамерою, яка не впливає на зуби та ротову порожнину. Навпаки, якщо ви схильні до алергії на будь-які стоматологічні матеріали, анестетики, краще буде замінити звичайні відбиткові маси на цифровий протокол через сканер.

Переваги використання сканера
Зручність і комфорт
Більше не потрібно боротися з блювотним рефлексом та сидіти з відбитковою масою у роті.
Гіпоалергенність
При скануванні не використовуються стоматологічні матеріали. Жодних мас, порошків, розчинів тощо.
Швидкість
Завдяки цифровому протоколу дані одразу передаються в лабораторію, що дозволяє пришвидшити процес планування або протезування до 40%.
Сучасність і надійність
На відміну від класичних відбитків, цифрові технології унеможливлюють фізичні деформації та неточності виконання зліпків. Зображення завжди перевірене та реалістичне.
Перевірена технологія та виробник
Dentsply Sirona – знаний в усьому світі і надійний виробник стоматологічного обладнання, а сам сканер Cerec AC Connect Omnicam – одне з найкращих рішень для ефективної роботи лікаря-стоматолога.
Ми в Зуб'ОК обираємо найкраще для наших пацієнтів. Приходьте та переконайтесь!
Як відбувається сканування?
1
Створення 3D-моделі
Для створення 3D-моделі (цифрового відбитка) лікар використовує внутрішньоротову камеру і поступово переміщує її вздовж всіх ділянок зубних рядів. Обʼємне зображення одразу зʼявляється на екрані монітора.
2
Аналіз отриманого 3D-зображення
Система сама аналізує отримане 3D-зображення, визначає колір зубів, моделює і пропонує варіанти реставрацій, які одразу можна подивитися на екрані і обрати з лікарем. 3D-модель зубів можна крутити й переміщувати, щоб роздивитись усі потрібні нюанси.
3
Виготовлення замовлення
Дані для подальшого протезування одразу передаються в цифрову лабораторію, яка переходить до виготовлення замовлення. Все! Вам лишається лише очікувати на готову роботу.
Сканер – це пересувний модуль з компʼютерним блоком, монітором та компактною фотокамерою, який знаходиться в кабінеті лікаря-стоматолога і може бути використаний в будь-який момент прийому, коли необхідно зробити знімки зубних рядів: для діагностики, виготовлення моделей зубів, протезування, плануванні ортодонтичного лікування тощо.
Зверніть увагу
Коронки та протези, виготовлені за допомогою «цифри», можуть не потребувати примірки та одразу ідеально «сідають» в потрібне місце.
А що далі?
Завдяки цифровим протоколам та сучасним технологіям, нові конструкції будуть точніші, міцніші та зручніші. Це означає подовжений термін служби, більші комфорт та естетика носіння.

Завдяки використанню сучасних технологій, Зуб'ОК може гарантувати найвищу якість робіт та довгий час служби нових реставрацій.

Після встановлення протеза чи мікропротеза варто дотримуватися декількох простих правил, аби конструкції слугували якнайдовше:

 • Професійна гігієна у стоматолога раз на пів року (у т.ч. огляд конструкції).
 • Домашня гігієна з урахуванням рекомендацій лікаря: чищення зубів двічі на день, йоржик або зубна нитка, ополіскувач, іригатор тощо. Бажано не використовувати абразивні чи відбілювальні пасти, які можуть вплинути на естетику протеза. У всьому іншому – доглядайте за протезами, як і за власними зубами.
 • Для профілактики сколів бажано не кусати/жувати надто тверду їжу з підвищеним навантаженням на зуби (не кусати та не гризти горіхи, сухарі, грильяж, чипси тощо).
 • Профілактичний огляд у лікаря-ортопеда 1-2 рази на рік – для оцінки стану конструкції.

За дотримання цих умов Ваші протези слугуватимуть 5, 10, а то і 15 років.
Довіртеся спеціалістам клініки Зуб'ОК та подаруйте собі блискучу усмішку на довгі роки!
Запишіться на консультацію зараз
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Наші фахівці
Відгуки пацієнтів
Завжди раді відповісти на Ваші питання
Ми змінюємо Ваше життя на краще!
Як нас знайти?
Наші контакти
+38 (067) 465-99-97
+38 (044) 465-99-97
м. Київ, Мінський проспект, 4
Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

ТОВ "ЗубОК"
ЄДРПОУ: 41272625
р/р: UA353807750000026003056128255
ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 380775
Ліцензія (реєстрацийне досьє)
від 14.12.2017 №09/1412-М


Made on
Tilda