Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Знімні протези

Штучні зуби, які можна знімати та одягати назад – класика протезування для великої кількості відсутніх зубів. Якщо Ви розглядаєте масштабне протезування за бюджетний кошт, зверніть свою увагу на знімні протези.
Що це таке?
Знімні протези – це конструкції, які можуть частково або повністю відновити весь зубний ряд щелепи. Такі протези кріпляться до опорних зубів (якщо є), або до піднебіння, якщо опорних зубів вже зовсім немає. Ключова відмінність від усіх інших штучних конструкцій – знімні протези не кріпляться назавжди, Ви можете надягати та знімати їх за потреби, а тому за ними зручно доглядати, а щелепам можна дати відпочинок від носіння.
Показання до встановлення ортодонтичного апарату
Знімні протези допоможуть відновити зуби у випадках, коли:

 • Потрібно відновити 4 відсутніх зуби і більше (підряд).
 • Планується видалення великої кількості зубів.
 • Не можна проводити протезування на імплантатах.
 • Особливості кісткової тканини дозволяють відновлення тільки знімним протезом.

Знімні зубні протези відновлюють Ваш звичний зубний ряд, повертають можливість спокійно жувати, обирати улюблені продукти та вільно посміхатися!
Які протипоказання?
Перед протезуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем-стоматологом стосовно можливих обмежень до процедури. Залежно від індивідуального стану Вашого організму, протезування може бути відтерміновано на певний час, або навіть протипоказано.

На що варто звернути увагу:

 • Алергія. Протезування передбачає використання металів, пластмас, акрилу, нейлону, полімерів, відбиткових мас та інших матеріалів. Якщо Ви схильні до алергії, варто обережно підбирати складові для процесу лікування.
 • Незадовільний стан ротової порожнини. Погана гігієна, не проліковані джерела запалень, хвороби ясен – створюють ризики інфікування протягом протезування.
 • Загальні захворювання. Серцево-судинні, ендокринні, онкологічні та інші загальні захворювання можуть вплинути на хід та результат лікування.
 • Змінені стани. Стан алкогольного, наркотичного спʼяніння, сплутаної свідомості, розладу психіки тощо – унеможливлює якісне проведення лікування.

У будь-якому разі тільки на консультації, після детального огляду та проведення додаткових обстежень, фахівці Зуб'ОК порекомендують індивідуальний план відновлення з найкращим результатом саме для Вашого організму, враховуючи усі показання та протипоказання до лікування.
Види знімних протезів
Залежно від потреб, клінічної ситуації та побажань, в нашій клініці доступні такі варіанти знімних протезів:

За видом конструкції:
 • Повні знімні протези. Заміщують собою всі зуби щелепи, кріпляться до піднебіння. Це так звані «вставні зуби» або «вставні щелепи».
 • Часткові протези. Відновлюють відсутню частину зубного ряду і кріпляться до опорних зубів щелепи. Найпопулярніший вид часткового протеза – бюгельний протез з кламерним або замковим кріпленням.
За матеріалами:
 • Нейлонові.
 • Пластмасові.
 • Полімерні.
Переваги знімного протезування
Якщо Ви обираєте між знімним протезуванням та імплантацією, радимо звернути увагу на переваги знімного протезування:

 • Без операції. Не потребує хірургічного втручання.
 • Швидке виготовлення. Кілька тижнів замість пів року робіт.
 • Бюджетне рішення. Набагато нижча вартість, аніж при імплантації.
 • Зручність догляду. Протез завжди можна зняти, промити та почистити.

Знімні конструкції – класика протезування, яка не несе ризиків відторгнення, проводиться без складного і тривалого втручання, дає бажаний результат і повертає зуби.
Як проводиться знімне протезування?
Для відновлення зубів за допомогою знімних конструкцій потрібно пройти такі етапи:

1. Діагностика та консультація лікаря-ортопеда. На цьому етапі збираються усі дані стосовно Вашого стану здоров'я, проводиться огляд та 3D-діагностика, підбирається тип та розмір конструкції, складається та обговорюється індивідуальний план лікування.

2. Терапевтичне лікування. Якщо під час діагностики виявлені будь-які відхилення у здоров'ї ротової порожнини – усе бажано пролікувати до проведення протезування, аби прибрати ризики запалення, інфікування та ускладнень. Професійна гігієна, лікування запалень ясен тощо – обов'язковий етап підготовки.

3. Підготовка під протезування. Відбитки щелеп для передачі замовлення в лабораторію, уточнення особливостей конструкції.

4. Протезування. Після отримання готового протеза з лабораторії Ви приходите на примірку та встановлення роботи. Перевіряємо, чи все пасує, за потреби коригуємо, надаємо рекомендації по користуванню та зберіганню. Все! Користуйтесь на здоровʼя!

Всі види знімних протезів виготовляються суворо індивідуально, для відтворення анатомії, кольору та положення зубів у зубному ряду.

По завершенню всіх етапів наші лікарі-стоматологи обов'язково будуть рекомендувати проходити регулярні профілактичні огляди (1 раз на пів року) та професійну гігієну ротової порожнини. За цих умов встановлена конструкція слугуватиме найдовше.
Як виготовляються знімні протези?
Процес виготовлення знімного протеза займає в середньому кілька тижнів. Для конструкцій складної анатомії – може бути трохи довше.

Тож як усе відбувається?

 • Лікар у клініці знімає відбиток щелеп за допомогою спеціального матеріалу або цифрового сканера і передає його в лабораторію з супровідною інформацією про тип знімного протеза, колір, анатомічні особливості тощо.
 • Виготовлення знімних протезів має свою методику і протокол, яких лабораторія має чітко дотримуватись. Ми в Зуб'ОК обираємо тільки надійних і перевірених партнерів, яким довіряємо.
 • Готова конструкція передається з лабораторії до клініки. Спочатку проводимо примірку, аби перевірити, чи все добре пасує. Інколи може знадобитись докорекція в лабораторії, однак якщо все гаразд, Ви забираєте готовий протез з рекомендаціями до користування.
А що далі? Які гарантії та термін служби?
Після отримання знімних протезів варто дотримуватися декількох простих правил, аби конструкції слугували якнайдовше:

 • Профілактичний огляд та професійна гігієна у стоматолога раз на пів року (у т.ч. огляд конструкції).
 • Домашня гігієна з урахуванням рекомендацій лікаря: чищення зубів двічі на день, йоржик або зубна нитка, ополіскувач, іригатор тощо. Протез знімати та чистити окремо.
 • Знімний протез промивати теплою або прохолодною водою, уникати гарячих температур.
 • Очищувати протез мʼякою щіткою, за потреби використовувати спеціальні очищувальні пасти, таблетки, розчини.
 • Догляд проводити після кожного прийому їжі.
 • Зберігати протез у спеціальному боксі (коробочці).
 • Одразу звертатися до лікаря, якщо виявили поламку протеза або інші незручності.

За дотримання всіх умов Ваші протези слугуватимуть 7-10, а то і 15 років.
Довіртеся спеціалістам клініки Зуб'ОК та подаруйте собі блискучу усмішку на довгі роки!

Запишіться на консультацію зараз
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Консультація ортодонта
250.00 грн
Діагностика та план лікування (відбитки, моделі, фотографії)
Брекет-система на одну щелепу вiд
9 500.00 грн
ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ
2 500.00 грн
Наші фахівці
Відгуки пацієнтів
Завжди раді відповісти на Ваші питання
Ми змінюємо Ваше життя на краще!
Як нас знайти?
Наші контакти
+38 (067) 465-99-97
+38 (044) 465-99-97
м. Київ, Мінський проспект, 4
Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

ТОВ "ЗубОК"
ЄДРПОУ: 41272625
р/р: UA353807750000026003056128255
ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 380775
Ліцензія (реєстрацийне досьє)
від 14.12.2017 №09/1412-М


Made on
Tilda