Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Мости

Втрата навіть 1-2 зубів з часом має свій вплив на роботу всієї зубощелепної системи: сусідні зуби зсуваються на вільне місце та нахиляються, змінюється прикус, стає складніше жувати чи кусати на стороні відсутнього зуба, не кажучи вже про естетичні моменти та часте приховування посмішки.

З означених причин, втрачені зуби можна і варто відновлювати. Допоможуть у цьому протезні конструкції у вигляді «мостів».
Що це таке?
Мости (або мостоподібні конструкції) – це протези зубів, які допомагають відновити 1-2 втрачені зуби. По своїй суті це кілька коронок (ковпачків), що з'єднані між собою і одягаються на опорні зуби. В такій конструкції крайні коронки виконують роль опор, а середні 1-2 – закривають проміжок відсутніх зубів та відновлюють повноту зубного ряду.

«Мости» вважаються класикою протезування: такі конструкції є найпопулярнішою методикою відновлення, яка дозволяє швидко та надійно відновити зубний ряд.
Коли буде доречно поставити «міст»? Показання
Мостоподібна конструкція стане ефективним та довговічним рішенням для випадків:

 • Відсутності 1-2 зубів
 • За наявності міцних опор (сусідніх до проміжку зубів)
 • При забороні інших видів відновлення (наприклад, імплантації)
 • При потребі швидкого відновлення (протягом декількох тижнів)
 • При певних естетичних потребах, які можливо задовольнити лише коронками

Мостоподібні конструкції відновлюють Ваш звичний зубний ряд, повертають можливість спокійно жувати, обирати улюблені продукти, посміхатися, а оточення навіть не помітить, що у Вас протез.
   Які є протипоказання?
   Перед протезуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем-стоматологом стосовно можливих обмежень до процедури. Залежно від індивідуального стану вашого організму, протезування може бути відтерміновано на певний час, або навіть протипоказано.

   На що варто звернути увагу:

   • Алергія. Мостоподібне протезування передбачає використання анестетиків, металів, кераміки, відбиткових мас та інших матеріалів. Якщо Ви схильні до алергії, варто обережно підбирати складові для процесу лікування.
   • Незадовільний стан ротової порожнини. Погана гігієна, не проліковані джерела запалень, карієс, пульпіт – створюють ризики інфікування протягом процесу протезування.
   • Порушення прикусу. Гіпертонус жувальних м'язів, неправильний прикус, бруксизм тощо, що надалі може викликати перевантаження коронок та відколи.
   • Загальні захворювання. Серцево-судинні, ендокринні, онкологічні та інші загальні захворювання можуть вплинути на хід та результат лікування.
   • Змінені стани. Стан алкогольного, наркотичного сп'яніння, сплутаної свідомості, розладу психіки тощо – унеможливлює якісне проведення лікування.

   У будь-якому разі тільки на консультації, після детального огляду та проведення додаткових обстежень, фахівці Зуб'ОК порекомендують індивідуальний план відновлення з найкращим результатом саме для Вашого організму, враховуючи усі показання та протипоказання до лікування.
   Види «мостів»
   Залежно від потреб, клінічної ситуації та побажань, в нашій клініці доступні такі варіанти мостовидних протезів:

   • Металокерамічні. Коронки виготовляються з металу та вкриваються шаром кераміки в колір Ваших зубів. Надійні та міцні, прекрасно витримують навантаження при жуванні.
   • Керамічні. Виготовляються цілком з кераміки (польового шпату), мають ідеальні естетичні характеристики, біосумісні з організмом та гіпоалергенні.
   • Цирконієві. Виготовлені з діоксиду цирконію, такі мости поєднують в собі характеристики міцного металу та чудової естетики.
   Переваги
   Обираючи вид протезування, скоріше за все ви будете порівнювати «міст» та імплантацію. Тримайте кілька характеристик на користь «мосту»:

   • Без хірургічного втручання. Не потрібно проводити операцію для встановлення імплантату.
   • Швидке виготовлення. Якщо процес імплантації може займати до пів року, то мостоподібний протез виготовляється за лічені тижні
   • Доступніші за ціною. «Мости» точно будуть комфортнішим рішенням для Вашого бюджету
   • Легка адаптація. Мостовидний протез ідеально стає в зубний ряд, Ви не відрізните штучні зуби від своїх, а період звикання становитиме всього 1-2 дні.
   Як проводиться встановлення «мосту»? Етапи
   Для відновлення зубів за допомогою мостоподібних конструкцій потрібно пройти такі етапи:

   1. Діагностика та консультація лікаря-ортопеда. На цьому етапі збираються усі дані стосовно Вашого стану здоров'я, проводиться огляд та 3D-діагностика, підбирається матеріал конструкції, складається та обговорюється індивідуальний план лікування

   2. Терапевтичне лікування. Якщо під час діагностики виявлені будь-які відхилення у здоров'ї ротової порожнини – усе бажано пролікувати до проведення протезування, аби прибрати ризики запалення, інфікування та ускладнень. Професійна гігієна, лікування карієсів, запалень ясен тощо – обов'язковий етап підготовки.

   3. Підготовка під протезування. На цьому прийомі лікар проводить підготовчі роботи, обточує опорні зуби, знімає відбитки щелеп для передачі замовлення в лабораторію, уточнює з вами побажання до кольору, форми чи інших особливостей конструкції.

   4. Протезування. Після отримання готової конструкції з лабораторії Ви приходите на примірку та встановлення роботи. Перевіряємо, чи все пасує, за потреби коригуємо, і фіксуємо в ротову порожнину. Все! Ваші зуби знов як свої!

   Всі мостовидні протези виготовляються суворо індивідуально, для відтворення правильної анатомії, кольору та положення у зубному ряду.

   По завершенню всіх етапів наші лікарі-стоматологи обов'язково будуть рекомендувати проходити регулярні профілактичні огляди (1 раз на пів року) та професійну гігієну ротової порожнини. За цих умов встановлена конструкція слугуватиме найдовше.
   Як виготовляються «мости»?
   Процес виготовлення займає в середньому 7-14 днів для базових конструкцій, для великих чи складних анатомічних робіт може бути трохи довше.
   Тож як усе відбувається?
   • Лікар у клініці знімає відбиток щелеп за допомогою спеціального матеріалу або цифрового сканера і передає його в лабораторію з супровідною інформацією про тип мостовидного протеза, колір, анатомічні особливості тощо.
   • На період виготовлення Вам може бути встановлена тимчасова конструкція, аби зубний ряд повноцінно виглядав та функціонував.
   • Виготовлення «мосту» має свою методику і протокол, яких лабораторія має чітко дотримуватись. Ми в Зуб'ОК обираємо тільки надійних і перевірених партнерів, яким довіряємо.
   • Готова конструкція передається з лабораторії до клініки. Спочатку проводимо примірку, аби перевірити, чи все добре пасує. Інколи може знадобитись докорекція в лабораторії, однак якщо все гаразд, конструкція фіксується на постійній основі на спеціальний медичний цемент.
   А що далі? Які гарантії та термін служби?
   Після встановлення «мосту» варто дотримуватися декількох простих правил, аби коронки слугували якнайдовше:

   • професійна гігієна у стоматолога раз на пів року (у т.ч. огляд конструкції);
   • домашня гігієна з урахуванням рекомендацій лікаря: чищення зубів двічі на день, йоржик або зубна нитка, ополіскувач, іригатор тощо. Бажано не використовувати абразивні чи відбілювальні пасти. У всьому іншому – доглядайте за протезами, як і за власними зубами;
   • для профілактики сколів бажано не кусати/жувати надто тверду їжу з підвищеним навантаженням на зуби (не кусати та не гризти горіхи, сухарі, грильяж, чипси тощо);
   • профілактичний огляд у лікаря-ортопеда 1-2 рази на рік – для оцінки стану конструкції.

   За дотримання цих умов мостовидні протези слугуватимуть 7-10, а то і 15 років.
   Довіртеся спеціалістам клініки Зуб'ОК та подаруйте собі блискучу усмішку на довгі роки!

   Запишіться на консультацію зараз
   Заповніть форму
   Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
   Консультація ортодонта
   250.00 грн
   Діагностика та план лікування (відбитки, моделі, фотографії)
   Брекет-система на одну щелепу вiд
   9 500.00 грн
   ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ
   2 500.00 грн
   Наші фахівці
   Відгуки пацієнтів
   Завжди раді відповісти на Ваші питання
   Ми змінюємо Ваше життя на краще!
   Як нас знайти?
   Наші контакти
   +38 (067) 465-99-97
   +38 (044) 465-99-97
   м. Київ, Мінський проспект, 4
   Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

   ТОВ "ЗубОК"
   ЄДРПОУ: 41272625
   р/р: UA353807750000026003056128255
   ПАТ КБ "Приватбанк"
   МФО 380775
   Ліцензія (реєстрацийне досьє)
   від 14.12.2017 №09/1412-М


   Made on
   Tilda