Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Капи (елайнери)

Якщо Ви давно думаєте про вирівнювання зубів, Вам морально складно посміхатися чи говорити, але з міркувань естетики брекети не видаються для Вас приємним варіантом, радимо звернути увагу на найсучасніший та максимально естетичний спосіб вирівнювання – елайнери!

Підхід «невидимого вирівнювання» вирішить всі Ваші «відтягування» лікування та сумніви щодо зовнішнього вигляду на зубах. Створення чарівної, широкої, ідеальної посмішки тепер ще простіше!
Що це таке?
Елайнери – це прозорі накладки на зуби (капи), за допомогою яких відбувається плавне вирівнювання зубів. Це кардинально новий підхід в ортодонтії, оскільки, на відміну від брекет-систем, - накладки практично непомітні для оточуючих, на зуби не фіксуються штучні елементи, а самі капи є знімними, що набагато полегшує догляд за зубами.

Набір кап виготовляється індивідуально під Ваш випадок, при цьому враховується як початковий стан зубів, так і прогнозний результат. Це можливо завдяки цифровому плануванню та моделюванню майбутньої посмішки, тож ще до початку лікування Ви побачите майбутній результат, необхідну кількість кап та тривалість лікування. Протягом лікування капи змінюються у визначеному порядку щокілька тижнів, кожна наступна капа потроху переміщує зуби та наближає Вас до бажаної посмішки.
Кому показані елайнери?
1. Елайнери допомагають впоратися з вирівнюванням легкої та середньої складності, тож тільки після діагностики лікар-ортодонт зможе підтвердити, чи можна застосувати елайнери саме у Вашому випадку

2. Якщо Ви прагнете максимальної «непомітності», естетики та комфорту – елайнери точно Ваш варіант.

3. Елайнери допоможуть, якщо потрібно виправити:
 • патології прикусу (мезіальний, глибокий, перехресний чи відкритий);
 • нахил зубів у сторони, під кутами;
 • скупченість зубів;
 • закриття міжзубних проміжків тощо.
  Які протипоказання?
  Як правило до самих елайнерів протипоказань немає. Капи виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, не викликають подразнень та як зовнішня конструкція не спричинюють впливу на загальний стан організму.

  Проте існують протипоказання до вирівнювання зубів, коли застосування елайнерів чи брекетів буде протипоказано або дещо відтерміновано:

  • Захворювання пародонту в гострій стадії
  • Деструкції, запалення у кістковій тканині
  • Недостатня гігієна, надлишок зубних відкладень
  • Скелетні аномалії щелеп, захворювання СНЩС (щелепного суглобу)
  • Ретиновані зуби (ті, які не прорізалися)

  Окрім стоматологічних протипоказань, є деякі загальні захворювання, за яких не рекомендовано вирівнювання зубів:

  • Остеопороз
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації (не стабілізований)
  • Системні захворювання крові, імунної та ендокринної систем
  • Захворювання ЦНС, психічні розлади
  • Хронічні інфекційні захворювання (туберкульоз та інші)

  Аби мати точні прогнози лікування, будьте максимально відверті зі своїм лікарем на консультації. Тільки маючи достовірну інформацію про стан Вашого здоров'я, наші спеціалісти підберуть найкращий варіант для вирівнювання зубного ряду. Ми дотримуємося етики лікарської таємниці, тож ваші особисті та медичні дані жодним чином не можуть бути розповсюджені.
  Чи всі елайнери однакові?
  Еталоном серед елайнерів наразі є американські Invisalign – світові лідери з представництвами по всьому світу. Їх ключовою особливістю є високоточні цифрові протоколи, віртуальне моделювання результату та 3D-технології. Ця компанія була однією з найперших розробників елайнерів і досі залишається флагманом цієї технології. Єдиним недоліком Invisalign є їх ціна, яка на порядок вища за брекети та за складних випадків може замінити 2-3 відпустки.

  На щастя, на ринок поступово виходять інші аналоги, більш приємні за ціною. Американські, австралійські та навіть українські виробництва можуть надати можливості для якісного виготовлення елайнерів.

  У загальному ж дія усіх елайнерів технічно однакова – це завжди капи для вирівнювання зубів. Спеціалісти Зуб'ОК на консультації радо допоможуть Вам визначитися з найкращим варіантом ціна/якість та підберуть оптимальні варіанти лікування.
  Елайнери чи брекети?
  Безумовною перевагою елайнерів перед будь-якими іншими способами вирівнювання є:

  1. М'яка дія. Процес переміщення зубів відбувається дуже обережно та майже не відчувається.

  2. Точний прогноз результату. Завдяки цифровому підходу кінцевий варіант посмішки можна побачити ще до початку лікування.

  3. Естетика. Практично непомітні навіть з близької відстані.

  4. Зручність користування та догляду. На час прийняття їжі або чищення зубів капи можна знімати, що значно спрощує повсякденне життя порівняно з носінням брекетів. Однак зважайте, що елайнери мають бути на зубах 22 години на день, інакше процес вирівнювання буде значно сповільнюватись. Також елайнери не подразнюють слизову, не змушують змінити стиль харчування, на відміну від брекетів.

  5. Ефективність. Завдяки формату кап можна переміщувати лише один чи кілька зубів, використовуючи інші як опору. Брекети так не вміють. Тому результат вирівнювання елайнерами може бути естетично більш точним.

  6. Терміни носіння. Елайнери починають переміщувати зуби вже з надягання першої капи, тож до результату можна дійти дещо швидше.

  Втім, залежно від випадку, за останніми двома пунктами брекети інколи випереджають елайнери. Річ у тому, що елайнери передбачені для вирішення легких та середніх ортодонтичних завдань. Зі складними випадками можуть впоратися лише брекет-системи. З цієї ж причини брекети часом можуть діяти трохи швидше.

  Ще однією перевагою брекетів можна назвати їх «постійність». Капу можна зняти і випадково забути про неї чи навіть загубити, а брекети невіддільні на весь час лікування. Саме тому елайнери не рекомендують підліткам. Але якщо Ви достатньо відповідальні та дисципліновані, дана особливість кап не стане для Вас проблемою.

  Ще однією суттєвою відмінністю може стати ціна. Елайнери відчутно дорожчі за брекети, тож якщо Ви шукаєте бюджетного варіанту, серед елайнерів складніше буде щось підібрати.
  Як встановлюються елайнери? Як ними користуватися?
  Для ефективного і правильного вирівнювання зубів елайнерами спеціалісти клініки Зуб'ОК дотримуються чіткого протоколу та враховують усі індивідуальні особливості організму на кожному етапі лікування – як при підготовці, так і в процесі вирівнювання зубів:

  1. Первинна консультація та діагностика. На консультації лікар-ортодонт збирає усі дані стосовно Вашого стану здоров'я, проводить огляд, ТРГ та 3D-діагностику, за потреби призначає додаткові дослідження. Якщо не потрібно проводити підготовче лікування - на основі отриманих даних формує діагностичні моделі та віртуальну модель Ваших зубів та замовляє прорахунок кінцевого результату (так званий Set-Up).

  2. Якщо під час огляду виявиться, що потрібно пройти стоматологічну підготовку – ортодонт скерує Вас до своїх колег-спеціалістів для попереднього лікування. Це може бути професійне гігієнічне чищення, огляд пародонтолога, видалення 8-х зубів тощо. Усі призначення суворо індивідуальні.

  3. За готовністю плану лікування (Set-Up) з Вами узгоджується процес вирівнювання зубів: кількість кап, терміни їх зміни та загальний час носіння, кінцевий результат. Після вашого підтвердження – починається виготовлення індивідуального набору елайнерів. Згодом Вам потрібно лише завітати до лікаря та забрати їх. Водночас ортодонт покаже, як їх правильно надягати-знімати, пояснить деталі догляду. Зверніть увагу, що на зуби можуть бути встановлені так звані атачменти (так звані ретенційні пункти, фотополімерні «краплі»), завдяки яким капи міцніше триматимуться на зубах.

  4. Носіння. Кожні 7-14 днів ви змінюєте капу на наступну з набору. Ваше звичне життя жодним чином не змінюється. Під час їжі або чищення зубів капа знімається, увесь інший час елайнери мають бути на зубах. Приблизно раз на 4-6 тижнів потрібен огляд у ортодонта, аби контролювати процес вирівнювання.

  5. Завершення лікування. Після використання всього набору кап лікар знімає атачменти, може порадити фіксуючі ретейнери для закріплення результату (аби зуби «запам'ятали» нове положення без кап). Все! Ваша посмішка ідеальна.
  Як доглядати за елайнерами та зубами протягом носіння?
  Елайнери виготовляються із сучасних полімерних матеріалів, тож легко очищуються. Достатньо промити капу теплою водою та почистити зсередини м'якою щіткою.

  Під час користування не можна:

  • Промивати елайнери у дуже гарячій воді, капа може деформуватися від високої температури.
  • Вживати їжу та напої, не знімаючи капи. По-перше, продукти можуть бути надто гарячими. По-друге – елайнери легко забарвлюються від кольорової їжі, внаслідок чого стають жовтуватими та більш помітними на зубах.
  А за зубами догляд як завжди: чищення двічі на день та регулярний огляд у стоматолога. У цьому вся краса елайнерів – непомітно перетворити Вашу посмішку без зміни Вашого звичного стилю життя та харчування.

  Тож якщо Ви давно мріяли про ідеальну широку посмішку, що зачаровує людей своєю красою та щирістю – Вам до нас! Довіртеся команді професіоналів Зуб'ОК, і ми подбаємо про Вашу посмішку!
  Запишіться на консультацію зараз
  Заповніть форму
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
  Консультація ортодонта
  250.00 грн
  Діагностика та план лікування (відбитки, моделі, фотографії)
  Брекет-система на одну щелепу вiд
  9 500.00 грн
  ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ
  2 500.00 грн
  Наші фахівці
  Відгуки пацієнтів
  Завжди раді відповісти на Ваші питання
  Ми змінюємо Ваше життя на краще!
  Як нас знайти?
  Наші контакти
  +38 (067) 465-99-97
  +38 (044) 465-99-97
  м. Київ, Мінський проспект, 4
  Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

  ТОВ "ЗубОК"
  ЄДРПОУ: 41272625
  р/р: UA353807750000026003056128255
  ПАТ КБ "Приватбанк"
  МФО 380775
  Ліцензія (реєстрацийне досьє)
  від 14.12.2017 №09/1412-М


  Made on
  Tilda