Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Класична імплантація зубів

Починаючи з кінця ХХ століття, імплантація стрімко завоювала позиції найкращого способу відновлення втрачених зубів. По сьогодні ця методика є найбільш популярною та затребуваною в усьому світі, чи не щорічно з'являються нові підходи та протоколи встановлення. А базовою та незмінною класикою лишається так звана двохетапна імплантація.
Що це таке?
Класична, або двохетапна, імплантація – це процедура, що проводиться у два етапи з проміжком у часі близько 3-6 місяців. На першому етапі встановлюється власне імплантат – штучний корінь зуба. Після того, як він надійно приживається у кістці, проводиться другий етап – встановлення керамічної або металокерамічної коронки. По завершенню ви отримуєте цільну конструкцію, що за виглядом не відрізняється від ваших рідних зубів. За допомогою такого підходу можна одночасно відновити як один, так і декілька відсутніх зубів.
Кому показана класична імплантація:
Зважаючи на те, що класична двохетапна імплантація є найбільш надійним та перевіреним у часі методом, вона може бути запропонована усім, хто планує встановлення імплантатів. Особливо рекомендований даний протокол тим, хто:

● Бажає найбільш надійного підходу, нехай і дещо консервативного, але перевіреного десятиліттями.

● Прагне зберегти сусідні зуби, не обточуючи їх під мостоподібні протези.

● Мав складні видалення з високим травматизмом кісткової або м'якої тканин, де потрібен час для їх відновлення або нарощування.

● Має багато відсутніх зубів. Імплантати, встановлені за класичним протоколом, витримують максимальні навантаження, а тому можуть стати опорою для протезів.

● Має незадовільну гігієну порожнини рота або курить (тут потрібно додатково слідкувати за гігієною та обмежити куріння, бо наліт, а також вживання звичайних або електронних цигарок значно впливає на процес приживлюваності імплантатів).
Чи усім можна проводити імплантацію?
Сучасна стоматологія та рівень підготовки наших лікарів дозволяють підібрати варіанти імплантації практично кожному, хто цього потребує. Проте, існує ряд загальних захворювань організму, при яких в імплантації може бути відмовлено:

● Захворювання крові та патології серцево-судинної системи.

● Декомпенсований (не стабілізований) цукровий діабет.

● Алергія на місцеві та загальні анестетики.

● Захворювання ЦНС (центральної нервової системи), психічні розлади.

● Дисфункція щитоподібної залози.

● Онкологічні захворювання.

● Імунопатологічні захворювання та стан імунодефіциту (ВІЛ/СНІД, ослаблений імунітет внаслідок пересадки органів, хіміотерапії чи опромінення тощо).

Окрім цього, існує ряд відносних протипоказань, які знижують успіх приживлення. Тому перед проведенням імплантації потрібно стабілізувати такі стани:

● Цукровий діабет (імплантація може бути проведена за стабільного стану та під наглядом ендокринолога).

● Вагітність та лактація (у цей період небажані будь-які втручання, стрес, додаткові медикаменти та рентгенівські дослідження).

● Загострення загальних хронічних захворювань (у цей період імунітет ослаблений, є ризик ускладнень).

● Підвищене навантаження щелеп: гіпертонус жувальних м'язів, неправильний прикус, бруксизм тощо. Такі стани потрібно виправити до проведення імплантації.

● Запальні процеси у ротовій порожнині та носоглотці (підвищується ризик інфікування та відторгнення імплантата).

● Скорочення об'єму кісткової тканини у щелепі (можливе нарощування перед імплантацією).

● Вживання алкоголю, наркотичних препаратів, куріння.

● Вік до 18 років (кісткові тканини ще формуються).

Аби мати точні прогнози імплантації, будьте максимально відверті зі своїм лікарем на консультації. Тільки маючи достовірну інформацію про стан Вашого здоров'я, наші спеціалісти підберуть найкращий варіант для відновлення зубного ряду. Ми дотримуємося етики лікарської таємниці, тож ваші особисті та медичні дані жодним чином не можуть бути розповсюджені.
Переваги класичної імплантації
● Найпоширеніший метод імплантації. «Золота» та надійна класика.

● Дозволяє відновити будь-яку кількість втрачених зубів.

● Витримує максимальні навантаження.

● Не потребує обточування сусідніх зубів, як того вимагають, наприклад, мостоподібні протези.

● Широкий вибір різноманітних лінійок та конструкцій, з яких лікар-стоматолог зможе підібрати декілька варіантів з різною ціновою політикою.

● Надійність та довговічність. За належного догляду термін служби імплантатів практично необмежений.

● Зручність та комфорт. Встановлені імплантати не потребують особливого догляду, достатньо буде якісної гігієни та регулярних профілактичних оглядів.
З чого складається та скільки триває двохетапна імплантація?
Класична імплантація проходить у два ключові етапи: встановлення власне імплантату (штучного кореня зуба) та встановлення протезу (коронки).

Перший етап імплантації включає в себе обов'язкові кроки:

● Діагностика та консультація лікаря-імплантолога. На цьому етапі лікар збирає усі дані стосовно Вашого стану здоров'я, проводить огляд та 3D-діагностику, визначає, чи можливе проведення імплантації, чи достатньо обсягу кістки, підбирає тип та розмір конструкції, складає варіанти плану лікування та обговорює з вами усі деталі до найменших дрібниць.

● Терапевтичне лікування. Якщо під час діагностики виявлені будь-які відхилення у здоров'ї ротової порожнини – усе потрібно пролікувати до початку імплантації, аби прибрати ризики запалення, інфікування та ускладнень. Професійна гігієна, лікування карієсів, запалень ясен тощо – обов'язковий етап підготовки. Якщо ж виявлено нестачу кісткової тканини – лікар порадить, на якому етапі її краще наростити.

● Хірургічне встановлення імплантатів. Проводиться абсолютно безболісно під місцевою або загальною анестезією, і займає від 30-60 хв і більше, залежно від кількості встановлюваних імплантатів. Процедура дещо схожа на видалення зубів, після втручання накладаються шви, а також можуть бути призначені медикаменти.

● Спостереження та огляд. Після встановлення імплантатів може спостерігатися набряк та незначне підвищення температури, симптоми тривають до 5-7 днів. Протягом цього часу спеціалісти Zub'Ok ретельно спостерігають за перебігом проведеного втручання: моніторять Ваше самопочуття, призначають огляди та контрольні знімки за узгодженим планом, знімають шви тощо. Після цього періоду перший етап класичної імплантації завершується, а наступна зустріч призначається через 3-6 місяців – для проведення другого етапу.

Другий етап імплантації розпочинається після того, як встановлені імплантати інтегруються (приживляться) у кістці:

Огляд та розкриття. Коли імплантати міцно зрослися з кісткою, лікар може переходити до встановлення формувача ясен – спеціальної конструкції, що допомагає відтворити правильну форму ясеневого краю навколо майбутнього зуба (протеза). Для цього місце імплантації розкривається, і до імплантату прикріплюється спеціальна конструкція-формувач.

Після того, як тканини ясен сформуються, конструкція забирається, а на її місце встановлюється абатмент – вже постійна з'єднувальна частина, до якої потім прикріплюється коронка(протез). На цьому етапі у зуботехнічній лабораторії замовляється постійна коронка, що виглядатиме як ваш рідний зуб. На період її виготовлення може бути встановлена тимчасова пластмасова коронка.

Готова керамічна або металокерамічна коронка прикріплюється до абатменту за спеціальною технологією, яка забезпечує максимальний герметизм та міцність з'єднання (спеціальний цемент або гвинт). Ваша посмішка остаточно відновлюється, а штучні конструкції неможливо відрізнити за виглядом від справжніх зубів.

По завершенню обох етапів наші лікарі-стоматологи обов'язково будуть рекомендувати проходити регулярні профілактичні огляди (1 раз на півроку) та професійну гігієну ротової порожнини. За цих умов встановлені імплантати слугуватимуть найдовше.
Чи усі імпланти однакові? Чи є гарантії?
На сьогодні у світі існує більше тисячі різноманітних лінійок імплантатів від різних виробників. Команда спеціалістів Зуб'ОК обрала найкращі з них, що зарекомендували себе в усьому світі як надійні виробники з багаторічною історією.

Усі обрані нами імплантати виробляються з титану найвищої якості та мають найкращі відсотки приживлюваності за результатами клінічної практики (98-99%). Виробники імплантатів надають пожиттєву гарантію на свої вироби, а команда імплантологів та ортопедів Зуб'ОК надасть усі необхідні рекомендації по Вашому індивідуальному випадку, аби встановлені імплантати слугували якомога довше.

Різні лінійки надають можливість підібрати той самий особливий варіант, що найкраще підійде за розмірною сіткою та ціновою політикою саме для Вашого випадку.

Детальніше про види імплантів: імплантати MIS, імплантати Straumann, імплантати MegaGen.
Скільки прослужить імплантат? Як за ним доглядати?
Термін служби імплантатів залежить від кількох факторів:

Правильний домашній догляд. Після встановлення імплантатів лікар може порекомендувати додаткові засоби догляду: іригатор, нитку, йоршик, ополіскувач тощо. Загалом слід дотримуватись загальних правил гігієни.

Регулярні профілактичні огляди та професійна гігієна. Тільки в кабінеті лікаря-стоматолога можна відслідкувати стан конструкції, прибрати під'ясеневий наліт та вчасно побачити зміни тканин навколо імплантатів.

Особливості харчування. Надмірні навантаження, вживання занадто твердої їжі можуть спричинити відколи коронки, дезінтеграцію імплантату.

Куріння – знижує живлення тканин у ротовій порожнині, а тому небажане при тривалій експлуатації конструкції.

Набуття хронічних захворювань чи загострення вже існуючих – змінює стан організму та силу імунітету, а тому може стати причиною скорочення термінів служби імплантатів.

Загалом, за дотримання усіх рекомендацій лікаря та при уважному ставленні до власного здоров'я – імплантати прослужать Вам від 15-20 років і більше.
! Варто пам'ятати
Імплантація – відповідальна операція, при якій недостатньо лише технічного втручання лікаря-стоматолога-імплантолога. Над відновленням втрачених зубів та поверненням Вашої незабутньої посмішки працює вся команда: імплантологи, ортопеди, терапевти, зуботехнічна лабораторія тощо. Лише при командному підході можливо досягти найкращого результату. Довіртеся команді професіоналів Зуб'ОК, і ми подбаємо про Ваше здоров'я!
Запишіться на консультацію зараз
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Консультація імплантолога
250.00 грн
Імплант MEGAGEN зі встановленням (Корея)
Імплант MISS зі встановленням (Ізраїль)
12 000.00 грн
Імплант STRAUMAN зі встановленням (Швейцарія)
16 000.00 грн
Вартість імплантації
10 480.00 грн
Наші фахівці
Завжди раді відповісти на Ваші питання
Ми змінюємо Ваше життя на краще!
Як нас знайти?
Наші контакти
+38 (067) 465-99-97
+38 (044) 465-99-97
м. Київ, Мінський проспект, 4
Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

ТОВ "ЗубОК"
ЄДРПОУ: 41272625
р/р: UA353807750000026003056128255
ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 380775
Ліцензія (реєстрацийне досьє)
від 14.12.2017 №09/1412-М


Made on
Tilda