Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Реставрація зубів нанокомпозитомЯкщо часом у Вас з'являється бажання змінити свою посмішку – коригувати форму чи колір зубів, відновити скол, закрити щілинку тощо – найкращим способом для цього стане художня реставрація зубів нанокомпозитом
Що це таке?
Реставрація – це процес відновлення, зміни форми та кольору зубів, завдяки якому можна позбутися візуальних дефектів, що Вам не подобаються. При цьому найбільш популярними є дві методики відновлення:

Пряма реставрація
виконується за одне відвідування безпосередньо в кріслі у лікаря-стоматолога та покликана виправити незначні дефекти зубного ряду. За такої методики для реставрації застосовують фотополімерні матеріали, якими проводиться легке нарощування зубів.
Непряма реставрація
або протезування – відновлення зубів за допомогою вкладок, коронок або вінірів. Більш складне за виконанням та має свої особливості та показання.


Особливе місце серед фотополімерів займають нанокомпозити – фотополімери останнього покоління, що мають оптимальну прозорість, оптично не відрізняються від характеристик емалі та як «хамелеони» підлаштовуються під колір зуба навіть при різному освітленні.
Коли може знадобитись пряма реставрація? Показання
Відновлення нанокомпозитом буде найкращим варіантом, якщо потрібно:
 • відновити зуб при лікуванні карієсу
 • наростити скол
 • закрити невеликі щілини та міжзубні проміжки
 • змінити колір емалі
 • змінити форму зубів
 • відновити зуб після травми, закрити тріщинки емалі
А які протипоказання?
Абсолютних протипоказань для проведення реставрації практично немає, однак обов'язково попередьте лікаря, якщо маєте:

 • Алергію на композит або адгезивні системи. Таке трапляється вкрай рідко, але все ж може стати підставою до заборони застосування фотополімерних матеріалів
 • Гіперсалівацію (надмірне слиновиділення). Якщо лікар не зможе повністю ізолювати робоче поле від вологи, якість роботи залишиться під питанням. А ми не допускаємо неякісного стоматологічного втручання.
Окрім цього, є ряд відносних протипоказань, при яких лікар індивідуально визначатиме можливість виконання реставрації:
 • Порушення прикусу. Прямий або глибокий прикус у поєднанні з іншими анатомічними особливостями можуть стати приводом для додаткової консультації лікаря-ортопеда та можливого підготовчого лікування
 • Бруксизм (скреготіння зубами, стирання зубів). Якщо є надмірне стискання зубів та перевантаження щелеп – реставрація може з часом сколотися, тріснути тощо, тому у деяких випадках лікар рекомендуватиме непряму реставрацію
 • Недотримання правил гігієни (як домашньої так і професійної). Якщо у Вас немає регулярної звички якісно очищати порожнину рота, краще одразу обрати непряму реставрацію
 • Запалення/руйнування/ураження зуба нижче рівня ясен – там реставрація не проводиться
Чи підійде мені пряма реставрація?
Що краще – нанокомпозит чи коронки/вініри?
Порівнюючи нанокомпозитне відновлення зубів з іншими видами реставрацій, можна виділити ряд суттєвих переваг методики:
 • Швидкість
  Процедура виконується за один візит у лікаря-стоматолога
 • Щаднiсть
  Максимально зберігаються власні тканини зубів
 • Ціна
  Вартість є значно нижчою, аніж при виготовленні мікропротезів у зуботехнічній лабораторії
 • Натуральність
  Широка палітра кольорів та відсутність ефекту «штучності» допомагають отримати максимальний естетичний ефект
 • Біосумісність
  Нанокомпозити останнього покоління за своїми властивостями та структурою максимально наближені до власної емалі зубів, а тому практично не здатні спричинити алергію чи відторгнення матеріалу організмом.
Композитна реставрація є менш довговічною, ніж протезування, а також потребуватиме регулярного полірування поверхні реставрації лікарем (приблизно раз на півроку). Ретельна гігієна також буде обов'язковою для продовження терміну експлуатації реставрації.
Як проводиться реставрація нанокомпозитом?
Перш за все, для якісного проведення реставрації потрібно буде очистити поверхню зубів. Професійна гігієна ротової порожнини забезпечує видалення зубного каменю та нальоту, а отже – фотополімер триматиметься міцніше, а колір реставрації точно співпаде з кольором власної емалі. Після цього можна переходити до процедури реставрації, яка виконується за одне відвідування в кріслі лікаря-стоматолога:
 • Огляд
  під професійним освітленням та застосування спеціальної шкали для точного підбору кольору та відтінку нанокомпозиту.
  1
 • Знеболення
  Якщо один чи кілька зубів сильно зруйновані, лікар може порадити провести реставрацію з анестезією. Наше завдання – не тільки якісно виконати процедуру, а й забезпечити максимальний комфорт та безболісне лікування для Вас.
  2
 • Зняття тканин зуба
  (препарування). Якщо зуб уражений карієсом, лікар забирає усі уражені тканини. Якщо є старі пломби – частково знімає верхній шар. Далі поверхня зуба ізолюється від вологи та підсушується, аби нарощення було максимально надійним
  3
 • Далі наноситься
  нанокомпозитний матеріал та закріплюється під світлом спеціальної лампи. Для досягнення максимальної естетики матеріал наноситься пошарово, ювелірно викладається з урахуванням індивідуальної анатомії та естетичних побажань, повністю відновлюється анатомічна форма зубів та їх контакти з іншими зубами.
  4
 • Шліфування та полірування
  Завершена реставрація полірується до природного блиску і стає невідмінною серед інших зубів у ряду.
  5
 • За бажанням
  до проведення реставрації можна провести процедуру відбілювання зубів, аби підібрати колір під освітлену емаль.
  6
Зверніть увагу!
З часом реставрація може набувати матовості. Аби продовжити її термін служби та естетичний вигляд, вкрай важливо раз на півроку проходити огляд у лікаря-стоматолога. А потреби, лікар може порекомендувати провести професійну гігієну та додаткове полірування реставрації.
Якими матеріалами виконується реставрація?
Нанокомпозит – різновид фотополімерного матеріалу, у складі якого присутні компоненти з дуже малих наночастинок (зерен, кристалів). Через додавання таких частинок матеріал набуває більшої міцності, а також кращих оптичних характеристик. Завдяки цьому нанокомпозит виглядає більш естетично за звичайний фотополімер, а якість прилягання та міцність при цьому не поступається звичним матеріалам.

Ми обираємо тільки сертифіковані нанокомпозити від надійних виробників, аби створювати найкращі умови для високоякісної реставрації зубів

Скільки прослужить реставрація? Як доглядати?

Термін служби реставрації залежить від різних факторів та може варіюватися у середньому в межах 3-5 років. Обсяг реставрації, прикус, навантаження на реставровані зуби, рівень гігієни, стиль харчування, хронічні захворювання організму – усе це має свій вплив на стан реставрації.

 • Харчування. З часом реставрація має здатність темніти, тож що більше Ви вживаєте фарбуючих продуктів (кава, чай, червоне вино, соєвий соус, ягоди тощо), а також цигарок, то швидше реставрація змінюватиме колір. Також бажано утримуватись від різких перепадів температур та від кусання твердої їжі (горіхи, насіння тощо) – аби запобігти сколам та мікротріщинам
 • Гігієна. Чищення двічі на день, використання зубної нитки, йоржика, ополіскувача – золотий стандарт домашнього догляду. Якщо ж протягом дня ви вживали кольорові продукти – бажано проводити додаткове очищення після таких прийомів їжі
 • Засоби догляду. Зверніть увагу, що пасти мають бути без абразивів, аби не пошкодити поверхню реставрації. Кольорові ополіскувачі, особливо з вмістом хлоргексидину чи дифториду, також варто прибрати
 • Регулярне полірування. Композитний матеріал поступово і дуже непомітно стирається, а тому з часом може стати шорохуватим і набути матовості. Утворюються мікроскопічні пори у матеріалі, там починає накопичуватись більше нальоту та кольорових пігментів, втрачається колір реставрації. Тому ми завжди рекомендуємо 1-2 рази на рік відвідувати стоматолога для гігієни та полірування реставрації.
Після 3-5 років реставрація може почати виділятись на фоні зубного ряду, давати невеличку «сходинку» через усадку матеріалу. Тоді реставрацію варто замінити, аби Ваша посмішка виглядала такою ж бездоганною, як і завжди.
Ми індивідуально складаємо кожен план лікування, спираючись на медичні показання, Ваші потреби та побажання.

Тож приходьте на консультацію до спеціалістів Зуб'ОК та отримайте найкраще лікування саме для Вас!
Довірте своє здоров'я спеціалістам клініки Зуб'ОК, і ми подбаємо про всі деталі!
Ми надаємо допомогу
ПРИ ТРАВМАХ І УШКОДЖЕННЯХ
Утворення відколів і тріщин на емалі в результаті механічної дії.
ПРИ КЛИНОВИДНОМУ ДЕФЕКТІ
Виникнення некаріозних уражень твердих тканин зубів або ерозія.
ПРИ ЗМІНІ КОЛЬОРУ ЗУБНОЇ ЕМАЛІ
Потемніння або утворення плям через зловживання фарбуючих продуктів, паління.
ПРИ ДЕФЕКТАХ ФОРМИ ЗУБІВ
Виправлення невеликої кривизни зубів і підвищеної стертості емалі.
Запишіться на консультацію зараз
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Консультація стоматолога-терапевта
250.00 грн
Реставрація 1 рівень
1 970.00 грн
Реставрація 2 рівень
2 490.00 грн
Реставрація 3 рівень
2 970.00 грн
Вартість реставрації зубів
Наші фахівці
Відгуки пацієнтів
Завжди раді відповісти на Ваші питання
Ми змінюємо Ваше життя на краще!
Як нас знайти?
Наші контакти
+38 (067) 465-99-97
+38 (044) 465-99-97
м. Київ, Мінський проспект, 4
Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

ТОВ "ЗубОК"
ЄДРПОУ: 41272625
р/р: UA353807750000026003056128255
ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 380775
Ліцензія (реєстрацийне досьє)
від 14.12.2017 №09/1412-М


Made on
Tilda