Пн-Нд: 9:00 - 21:00
Київ, Мінський проспект, 4

Сапфірові брекети

Якщо Ви потребуєте найбільш щадного та естетичного варіанту для вирівнювання зубів – Вам може припасти до душі неймовірно красива сапфірова брекет-система
Що це таке?
Сапфірові брекети - це спеціальний апарат для вирівнювання зубів, що виготовляється зі штучного сапфіру: завдяки монокристалічності він стає прозорим та непомітним у ротовій порожнині. Така конструкція є найкрасивішою з-поміж усіх можливих варіантів, додає посмішці унікального шарму, інколи злегка поблискуючи на сонці. Ідеальний варіант для людей з білосніжною посмішкою.
Кому показана сапфірова брекет-система?
Якщо Вам потрібне ортодонтичне лікування і ви прагнете вирівняти зуби непомітно й естетично - сапфірова система підійде ідеально. Вона може впоратися з випадками різної складності та допоможе при таких показаннях:

 • Нерівність зубних рядів
 • Скупченість зубів або навпаки, проміжки між зубами
 • Розвернені зуби (навколо власної осі)
 • Висунуті вперед зуби або нахилені всередину
 • Порушення прикусу (перехрест щелеп, відсутність правильного змикання, глибокий прикус, висунута нижня щелепа тощо)
 • Підготовка до імплантації або естетичного протезування тощо
Варто зазначити, що сапфірова система не підійде для дуже складних випадків, бо за своєю конструкцією є ніжнішою та менш міцною за інші системи
  А чи є протипоказання?
  Не можна починати вирівнювання зубів будь-якою брекет-системою, якщо діагностовано:
  Захворювання кісткової та сполучної тканин,
  • Системні захворювання крові, імунної та ендокринної систем,
  • Важкі форми бруксизму,
  • Захворювання ЦНС, психічні розлади,
  • Хронічні інфекційні захворювання (туберкульоз та інші),
  • Важкі ступені пародонтиту,
  • Низький рівень гігієни та супутні стоматологічні проблеми: карієси, запалення коренів та ін.
  • Вагітність.
  Ще одним протипоказанням буде відносно юний вік: до 14 років скоріше за все лікар порекомендує інший апарат для вирівнювання (якщо це доцільно), або ж буде відштовхуватися від того, чи всі постійні зуби вже прорізалися та чи достатньо мінералізована емаль. Мінімально дозволений вік для встановлення – 9 років. На молочні зуби встановлювати брекети не можна та й недоцільно.
  У всіх інших випадках можна сміливо обирати сапфірову брекет-систему!
  Переваги та недоліки сапфірової брекет-системи у порівнянні з іншими системами
  Сапфірова система має ряд наступних переваг:
  • Найкраща естетика. Кристали сапфіру майже непомітні, побачити їх можна тільки на прямому сонячному світлі. У розсіяному та штучному світлі брекети лише трошки поблискують, додаючи посмішці унікального шарму.
  • Абсолютна гіпоалергенність.
  • Швидке звикання та комфорт носіння. Не викликає неприємних відчуттів, подразнення чи травмування слизової
  • Легкість догляду. На такій конструкції не накопичується наліт, їх простіше очищувати.
  • Не змінюють дикцію, майже непомітні у роті
  • Не змінюють кольору від вживання пігментованих продуктів (чаю, кави, вина тощо), куріння.
  Недоліки системи:

  • Ціна. Сапфірові брекети є одним з найдорожчих варіантів брекет-систем. Хоч воно того варте:)
  • Крихкість, ризик поламки. Хоч сама структура кристалу і міцна, штучний сапфір все ж є менш витривалим, а тому сапфірова система є крихкішою за металеву чи керамічну системи.
  • Довший період носіння. Крихкість конструкції поєднується із необхідністю прикладати більших тягових сил для вирівнювання, а тому весь процес буде довшим, ніж вирівнювати металом чи керамікою.
  • Не підходять людям з жовтуватим кольором емалі, через особливості гри світла на сапфірових конструкціях
  Якщо правильно доглядати за сапфіровою брекет-системою, дотримуватись дієти, рекомендацій лікаря та вчасно з'являтися на контрольні прийоми, - брекети слугуватимуть надійно та ефективно

  Детальнiше про iншi види брекет-систем
  металевi брекети, керамiчнi брекети,
  безлігатурні (самолігуючі) брекет-системи
  Як встановлюється брекет-система?
  Лікування брекет-системою проходить у три основні етапи:
  • Підготовка
  • Встановлення та носіння брекетів
  • Ретенційний період (після зняття брекет-системи)
  До підготовчого етапу зазвичай входить діагностика та планування, прорахунок параметрів обличчя та наявного розташування зубів, прогноз результату, вибір брекет-системи, підготовче лікування та професійна гігієна. Після цього знімається спеціальний відбиток щелепи та замовляється індивідуальна сапфірова брекет-система.
  Далі на прийомі лікар встановлює брекет-систему в порожнину рота та кріпить її до зубів:
  • Сапфірова брекет-система стандартно складається з основи – прозорих кристалічних брекетів зі штучного сапфіру; дуги світлого кольору та додаткових напівпрозорих фіксуючих деталей. На прийомі лікар кріпить основу (замочки) на очищену емаль за допомогою спеціального медичного клею, який триматиме брекети протягом усього часу носіння (за правильного догляду). Через ці замочки проходить так звана силова дуга, яка і буде поступово вирівнювати ваші зуби. Дуга закріплюється від зміщень за допомогою додаткових елементів: напівпрозорих лігатур або силіконових резиночок. Час встановлення брекет-системи на одну щелепу займе близько 1-1.5 години.
  • Коригувати дугу та змінювати лігатури потрібно регулярно, відповідно до графіку прийомів у лікаря-ортодонта. Саме ці своєчасні коригування забезпечують рівномірне, м'яке та постійне переміщення ваших зубів. Якщо черговий прийом відкладається чи пропускається – це автоматично подовжує термін лікування
  Після зняття брекет-системи настає третій, так званий ретенційний або відновлювальний період. Після зняття брекетів лікування не завершується: зуби прагнуть повернутися у положення, в якому були роками, а тому потрібно закріпити результат вирівнювання так, щоб зуби не викривилися знову. Для цього встановлюється спеціальна знімна або незнімна конструкція – ретейнер. Це може бути як непомітна дротова скоба на зубах зі зворотього боку (зі сторони язика), або знімна прозора капа. Тип ретейнера та термін носіння визначається лікарем індивідуально.
  Як доглядати за сапфiровою брекет-системою
  Аби брекет-система надійно слугувала та виконувала свою функцію протягом усього часу лікування, до неї потрібно ставитися з усією відповідальністю та увагою, та притримуватися рекомендацій лікаря по догляду. Основними правилами є:

  • Ретельне чищення зубів. Звичного чищення двічі на день вже буде недостатньо, очищувати брекет-систему потрібно після кожного прийому їжі
  • Обережність чищення. Чим акуратніше Ви очищатимете зуби, тим краще. Для цього лікар індивідуально підбере для вас спеціальні щітки, йоржики, зубні нитки та ополіскувач. Не потрібно сильно тиснути чи терти – достатньо буде приділити увагу кожній ділянці зубів та брекет-системи, аби позбутися залишків їжі та нальоту
  • Спеціальне харчування. Будь-яка брекет-система є чутливою до твердих та в'язких продуктів: брекети можуть відклеюватися, губитися тощо. Тому на період лікування краще відмовитися від дуже твердих продуктів (горіхи, м'ясо, тверді овочі та фрукти), «липкої» їжі (іриски, чіпси тощо), а також скоротити рівень вживання фарбуючих напоїв (чай, кава, вино тощо)
  • Регулярна професійна гігієна у стоматолога. Навіть найкращі щітки та йоржики не видаляють остаточно увесь зубний наліт та плівку на емалі, а в деяких місцях Ви просто не дотягуєтеся під правильним кутом, аби вичистити усі залишки їжі та бактерії. Тому раз на три місяці потрібно користуватися допомогою професіоналів та забезпечувати чистоту своїх зубів навіть у далеких та важкодоступних місцях.
  ! Варто пам'ятати
  Ортодонтичне лікування брекет-системами – тривале і відповідальне втручання, до якого залучається вся команда: разом з ортодонтом працюють ортопеди, терапевти, пародонтологи та гігієністи тощо. Лише при командному підході можливо досягти найкращого результату. Довіртеся команді професіоналів Зуб'ОК, і ми подбаємо про Ваше здорову та красиву посмішку!
  Запишіться на консультацію зараз
  Заповніть форму
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
  Консультація ортодонта
  250.00 грн
  Діагностика та план лікування (відбитки, моделі, фотографії)
  Фіксація сапфірової лігатурної брекет-системи на 1 щелепу
  13 000.00 грн
  Фіксація керамічного/сапфірового брекета ( 1шт)
  600.00 грн
  ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ
  2 500.00 грн
  Наші фахівці
  Відгуки пацієнтів
  Завжди раді відповісти на Ваші питання
  Ми змінюємо Ваше життя на краще!
  Як нас знайти?
  Наші контакти
  +38 (067) 465-99-97
  +38 (044) 465-99-97
  м. Київ, Мінський проспект, 4
  Пн-Нд з 9:00 до 21:00 без перерв та вихідних.

  ТОВ "ЗубОК"
  ЄДРПОУ: 41272625
  р/р: UA353807750000026003056128255
  ПАТ КБ "Приватбанк"
  МФО 380775
  Ліцензія (реєстрацийне досьє)
  від 14.12.2017 №09/1412-М


  Made on
  Tilda